fbpx

Warszawa kwiecień 2019

25 kwietnia 2019
Sesja retro Cottbus grupa Retrohobby
Sesja retro Cottbus grupa Retrohobby
1 maja 2017
Maj 2019 Rajd do Toskanii
Maj 2019 Rajd do Toskanii
31 maja 2019

Warszawa kwiecień 2019 to album z fotografiami z moich kwietniowych wypadów do Warszawy.


Pierwszy wyjazd to uczestnictwo w Auto Nostalgia 6/7 kwiecień wraz z ekipą Retro Cars Masovia. Do wspólnej zabawy na targach zaprosiłem jako modelki dwie wspaniałe dziewczyny Witalije i Alle . Stylizacje które dobrały idealnie wpasowały się w mój motoryzacyjny weekend w Warszawie. Więcej fotografii z sesji można zobaczyć w moim portfolio. Gościnnie wystąpił mój znajomy aktor i epizodysta Maciej Gryszczyński.

Natomiast 14 kwietnia to wspólna zabawa z Allą podczas Pikniku Rodzinnego z FSO w Muzeum Pragi Warszawskiej. nie zabrakło też przyjaciół z Retro Cars Masovia. Podczas pikniku miał też miejsce mini wernisaż Pitra Otczyka w kultowym Bistro Niebieski Syfon, Podczas wernisażu oprócz podziwiania zdjęć z jego wypraw za wschodnią granice , uczestnicy mogli posłuchać jego relacji.

Mirosław Wiśniewski
Mirosław Wiśniewski
Fotografia od kilku lat jest moją pasją , ciągle dążę do tego aby moje prace miały duszę i swój niepowtarzalny klimat. Staram się aby Was zachwycały, wzruszały i były pamiątką na całe życie. ” Bo w życiu piękne są tylko chwile” a ja tylko w miarę swoich amatorskich umiejętności staram tylko te chwile utrwalić. Uwielbiam retro co staram się po trochu odzwierciedlić w moich pracach. Pasjonuję się zabytkowymi samochodami , biorę udział w zlotach wiec mam możliwość wypróbowania swoich sił w fotografii pięknych kobiet i samochodów….