fbpx

W motoryzacyjnych klimatach – Czerwiec 2019

30 czerwca 2019
Maj 2019 Rajd do Toskanii
Maj 2019 Rajd do Toskanii
31 maja 2019

W motoryzacyjnych klimatach - Czerwiec 2019

to album ze zdjęciami z eventów motoryzacyjnych w których miałem przyjemność wziąć udział . Pierwszy to Retromobil Gala Kraków która odbyła się w dniach 8-9.06.2019 . Zabytkowe  pojazdy można było podziwiać w miejscach wyjątkowych, bo wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Takich jak Zamek Królewski na Wawelu, Rynek Główny oraz Kopalnia Soli „Wieliczka”. Ja miałem przyjemność zrobić kilka fotografii na Rynku Głównym oraz na Wawelu..

Ostatni weekend czerwca to oczywiście American Cars Mania w Oleśnicy

ACM czyli zlot miłośników amerykańskiej motoryzacji, w imprezie tej biorę udział nie tylko jako fotograf, tradycją już jest organizacja konkursu Pin Up w którym mam swój skromy udział nie tylko jako członek Jury.
Jest to też okazji do spotkania ze znajomymi i miło spędzenia czasu , a sesje ? obowiązkowo . Tego nie może zabraknąć zwłaszcza gdy pojawiają się dziewczyny z American Pin Up Girl :)

W czerwcu nie zabrakło też sesji zdjęciowej. Przed obiektywem miałem przyjemność po raz kolejny zobaczyć Vitaliję.

Początkiem maja widzieliśmy się podczas Autonostalgi w Warszawie
Mirosław Wiśniewski
Mirosław Wiśniewski
Fotografia od kilku lat jest moją pasją , ciągle dążę do tego aby moje prace miały duszę i swój niepowtarzalny klimat. Staram się aby Was zachwycały, wzruszały i były pamiątką na całe życie. ” Bo w życiu piękne są tylko chwile” a ja tylko w miarę swoich amatorskich umiejętności staram tylko te chwile utrwalić. Uwielbiam retro co staram się po trochu odzwierciedlić w moich pracach. Pasjonuję się zabytkowymi samochodami , biorę udział w zlotach wiec mam możliwość wypróbowania swoich sił w fotografii pięknych kobiet i samochodów….