fbpx

Sesja plenerowa Valeriia – Warszawa

28 lipca 2019
sesja apartament, Miroslaw Wisniewski Fotograf
Sesja apartament Ania & Martina
6 grudnia 2019
Motoryzacyjna perła Francji - Citroën
Motoryzacyjna perła Francji – Citroën
27 lipca 2019
 

Sesja plenerowa Valeriia to album z fotografiami z sesji którą zorganizowałem przy pomocy znajomych z Warszawy, oraz Citroen Polska który udostępnił mi model C5 AIRCROSS  na potrzeby sesji.

Inspiracją zorganizowania sesji było 100 lecie powstania marki Citroen,  pragnę dodać że data wczorajszej sesji z C5 oraz CV2 tj. 27.07 zbiegła się z dniem kiedy to z linii produkcyjnej w Mangualde w Portugalii, 29 lat temu zjechał ostatni Citroën CV2.  Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wczoraj CV2 & C5 AIRCROSS .

 

Sesja plenerowa Valeriia

Sesja plenerowa Valeriia to album z fotografiami z sesji którą zorganizowałem pomocy znajomych z Warszawy, oraz Citroen Polska który udostępnił mi model C5 AIRCROSS  na potrzeby sesji. Inspiracją było 100 lecie powstania marki Citroen,  oraz data 27.07 która zbiegła się z dniem sesji kiedy to z linii produkcyjnej
w Mangualde w Portugalii, 29 lat temu zjechał ostatni Citroën CV2.

[flagallery gid=26]

Zapraszam na sesje fotograficzne plenerowe i w atelier : portret, glamour, fashion, edytorial, retro, pin-up ,vintage, eventy, imprezy motoryzacyjne i inne . Fotografa to moja pasja, przygodę z aparatem fotograficznym zacząłem kilka lat temu od zdjęć samochodów. Teraz po czasie doszły do tego dziewczyny. Dziewczyny i samochody to dla mnie idealne połączenie , choć i fotografia studyjna czy sesje plenerowe też stanowi wyzwanie

Kończąc dodam że sesje zdjęciowe trwają od kilku godzin nawet do kilku dni. W związku z tym pozowanie to ciężka praca, chociaż wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Dlatego warto do sesji odpowiednio się przygotować.

Reasumując, nie wystarczy stanąć i uśmiechnąć się do aparatu. Bez wątpienia najtrudniej jest pokazać swoje wnętrze. Tylko takie zdjęcia posiadają charakter i z reguły są dobre.

Przygotowanie do sesji

Przygotowanie do sesji, sesje fotograficzne do wyzwanie zarówna dla fotografa jak i osoby fotografowanej. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt wizualny należy starannie przemyśleć cały proces. To jak wyglądały będą zdjęcia, zależeć będzie od makijażu, ubioru i miejsca. Równie ważnym elementem jest zachowanie modela czy modelki przed obiektywem. Wymieniając czynniki mające wpływ na efekt końcowy, nie sposób nie wspomnieć o oświetleniu. Zarówno sesje w studio jak i plenerowe wymagają przemyślenia zagadnienia światła.

Zapraszam na swoją stronę miroslawwisniewski.pl
oraz do zapoznania się z moim portfolio