Porady czyli jak przygotować

O mnie słów kilka  , a więc w skrócie kim jestem. nazywam się Mirosław Wiśniewski i jestem fotografikiem. Fotografia to moja pasja, drugą jest miłość do zabytkowej motoryzacji . Jest to idealne zestawienie które pozwala w pełni połączyć to co najbardziej lubię fotografować czyli dziewczyny i samochodu. Specjalizuje się w fotografii portretowej oraz motoryzacyjnej, choć realizuje każdy zakres fotografii. Jestem miłośnikiem Vintage co często odzwierciedlam w swoich pracach. Wcielam też się w rolę modela co pozwala mi zrozumieć osobę z drugiej strony obiektywu..

Zapraszam na sesje fotograficzne plenerowe i w atelier : portret, glamour, fashion, edytorial, retro, pin-up ,vintage, eventy, imprezy motoryzacyjne i inne . Fotografa to moja pasja, przygodę z aparatem fotograficznym zacząłem kilka lat temu od zdjęć samochodów. Teraz po czasie doszły do tego dziewczyny. Dziewczyny i samochody to dla mnie idealne połączenie , choć i fotografia studyjna czy sesje plenerowe też stanowi wyzwanie

Kończąc dodam że sesje zdjęciowe trwają od kilku godzin nawet do kilku dni. W związku z tym pozowanie to ciężka praca, chociaż wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Dlatego warto do sesji odpowiednio się przygotować.

Reasumując, nie wystarczy stanąć i uśmiechnąć się do aparatu. Bez wątpienia najtrudniej jest pokazać swoje wnętrze. Tylko takie zdjęcia posiadają charakter i z reguły są dobre.

Przygotowanie do sesji

Przygotowanie do sesji, sesje fotograficzne do wyzwanie zarówna dla fotografa jak i osoby fotografowanej. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt wizualny należy starannie przemyśleć cały proces. To jak wyglądały będą zdjęcia, zależeć będzie od makijażu, ubioru i miejsca. Równie ważnym elementem jest zachowanie modela czy modelki przed obiektywem. Wymieniając czynniki mające wpływ na efekt końcowy, nie sposób nie wspomnieć o oświetleniu. Zarówno sesje w studio jak i plenerowe wymagają przemyślenia zagadnienia światła.

O mnie słów kilka – Mirosław Wiśniewski Fotografia

Zapraszam na swoją stronę miroslawwisniewski.pl

oraz do zapoznania się z moim portfolio