fbpx

Maj 2019 Rajd do Toskanii

31 maja 2019
Warszawa kwiecień 2019
Warszawa kwiecień 2019
25 kwietnia 2019
W motoryzacyjnych klimatach - Czerwiec 2019
W motoryzacyjnych klimatach – Czerwiec 2019
30 czerwca 2019

Maj 2019 Rajd do Toskanii to krótka fotorelacja z Rajdu Starych Samochodów z Krakowa do Toskanii zorganizowanym przez kantYne z Krakowa.

W rajdzie brałem udział jako fotograf, do Toskanii wystartowaliśmy z Krakowa z noclegiem w miejscowości Cospak nad Balatonem , następny nocleg to Vincenza we Włoszech. Kolejnym etapem była Brescia gdzie spotkaliśmy się z uczestnikami historycznego rajdu Mille Miglia 2019 ,  który jest najpiękniejszym, największym i najtrudniejszym rajdem na świecie jeśli chodzi o zabytkowe samochody. Z Brescia ruszyliśmy w okolice Certaldo gdzie była baza naszego rajdu. Z uczestnikami Mille Miglia spotkałem się jeszcze w Sienie podczas postoju na Piazza del Campo w czasie przedostatniego etapu. Zwiedziłem Siene, Certaldo, Florencję oraz wiele innych również ciekawych miejsc. Były i atrakcje , noc w opuszczonej willi czy wschód słońca w winnicy. Maj 2019 Rajd do Toskanii to tylko ułamek tego co zobaczyłem podczas całego pobytu

Mirosław Wiśniewski
Mirosław Wiśniewski
Fotografia od kilku lat jest moją pasją , ciągle dążę do tego aby moje prace miały duszę i swój niepowtarzalny klimat. Staram się aby Was zachwycały, wzruszały i były pamiątką na całe życie. ” Bo w życiu piękne są tylko chwile” a ja tylko w miarę swoich amatorskich umiejętności staram tylko te chwile utrwalić. Uwielbiam retro co staram się po trochu odzwierciedlić w moich pracach. Pasjonuję się zabytkowymi samochodami , biorę udział w zlotach wiec mam możliwość wypróbowania swoich sił w fotografii pięknych kobiet i samochodów….